Notariusz Rzeszów

Zaufany i Sprawdzony Notariusz Rzeszów

Rzetelny i sumienny notariusz w Rzeszowie

Notariusz w systemach prawnych prawa kontynentalnego  to prawnik, który tworzy akty prawne oraz w pewnym stopniu świadczy pomoc i doradztwo prawne. Jest specjalistą świadczącym usługi zwane czynnościami notarialnymi. W naszej kancelarii znajdziesz kompetentnych i rzetelnych fachowców. Najważniejszym celem działalności kancelarii jest zadowolenie klientów z pozytywnego zakończenia wykonywanych czynności prawnych.

Masz pytanie do Kancelarii Notarialnej Mariusz Marcinowski?

Kancelaria jest czynna w godzinach 8:15 – 17:00 w dni robocze, a w soboty 10:00 – 12:00. Zadzwoń i porozmawiaj ze specjalistą.

Skontaktuj się telefonicznie:

+48 17 852 88 42
+48 17 852 03 43
+48 600 020 031

Bądź mailowo:

notariuszmarcinowski@interia.pl

Chcesz skorzystać z usług zaufanego notariusza w Rzeszowie?

Skontaktuj się już dziś

Zaufany Notariusz w Twoim mieście – doradztwo notarialne

Poszukujesz profesjonalnych i sprawdzonych usług notarialnych w Rzeszowie? Cenisz sobie indywidualne podejście oraz pomoc notariusza na każdym etapie współpracy? Kancelaria notarialna Mariusz Marcinowski to wykwalifikowany zespół prawników specjalizujących się we wszelkich czynnościach notarialnych. Niezwykle istotną funkcją każdego notariusza jest zapewnienie czynnościom kontraktowym nadzoru profesjonalnego prawnika, który dba o formalnoprawną poprawność sporządzanych dokumentów dokonując czynności notarialnych. Mało który notariusz z Rzeszowa może pochwalić się takim zaufaniem i sukcesami, jak pracownicy Kancelarii Notarialnej Mariusz Marcinowski, których cechuje fachowe podejście do każdej sprawy, zaufanie klientów i rzetelność.